سوالات متداول

مزایای تبلیغ در اینترنت چیست؟

با توسعه فناوريهاي مبتني بر وب ، دنياي کسب و کار به شدت دچار تغيير و تحول گردیده است . اینترنت به عنوان رسانه ای نوین در امر تبلیغات ، ویژگی های منحصر بفردی را داراست و بستر مناسبی را برای تبلیغات موثر فراهم آورده است.
برخی از مزایای تبلیغ در اینترنت

    ارتباط دوطرفه و تعاملي بين تبليغ کننده و مخاطب

 •     دسترسي شبانه روزي و بدون محدودیت زمانی به تبلیغات
 •     تبلیغ بدون محدودیت جغرافیایی
 •     اطلاع رساني گسترده و سريع به مخاطبين
 •     اندازه گيري و ردیابی اثر تبليغات
 •     هزینه بسیار کمتر نسبت به دیگر رسانه ها
 •     روند رو به رشد کاربران این رسانه
 •     قابليت فروش محصولات و ارائه خدمات
 •     هدف قرار دادن مشتریان بالقوه خود با حداقل اتلاف پوششي شبکه

مزایای تبلیغ در بیتوته چیست ؟

پورتال بیتوته با داشتن بیش از 150 عنوان مجموعه متنوع در زمینه های مختلف از جمله خبری ، اجتماعی ، اقتصادی ،تاریخی ، سرگرمی ، سبک زندگی ، خانواده ، بهداشت و سلامت ، فرهنگ و هنر پورتالی پر مخاطب و محبوب برای کاربران فارسی زبان می باشد .
بیتوته با بیش از  33 میلیون بازدید در ماه طیف وسیعی از کاربران اینترنت را به خود اختصاص داده و بنا به آمار سایت Alexa در بین 20 سایت پربازدید قرار دارد .

     پورتال بیتوته با ویژگی های ذیل مکانی بسیار مناسب جهت تبلیغات موثر می باشد :

 •     روزانه به طور میانگین نزدیک به نیم میلیون نفر تبلیغ شما را خواهند دید.
 •     تبلیغ شما به طور میانگین روزانه بیش از یک میلیون بار نمایش داده می شود.
 •     حدود % 90 کاربران ، از ایران هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب می شوند.
 •     سرعت مناسب بارگذاری صفحات بیتوته باعث نمایش سریعتر و موثرتر تبلیغ شما خواهد شد.
 •     روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.
 •     محتوای سایت از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همچنین هیچ یک از بازدیدها از طریق ارسال ایمیل نمی باشد و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در محلی امن و مورد اعتماد مشتریان عرضه نمایید.
 •     بسته های متنوع تخفیف
 •     استفاده از مشاوره بازاریابی رایگان ، در تمام ساعات روز

و...

رتبه الکسا (Alexa) چیست؟

الکسا (Alexa) عنوان سایتی است وابسته به شرکت آمازون که در آدرس Alexa.com قابل دسترسی می باشد، هدف این سایت  رتبه بندی پایگاه های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدکننده (ترافیک بازدیدها) می باشد که با در نظر گرفتن یک سری معیار های محاسباتی و آماری، نهایتاً سایت های مختلف را به لحاظ میزان دیده شدن صفحات آنها، رتبه بندی می کند.هرچه رتبه الکسای یک سایت کمتر باشد نشانگر این مطلب است که آن سایت بازدیده کننده بیشتری دارد.

آیا رتبه بندی الکسا معتبر است ؟

آمار سایت الکسا لزوما ًدقیق و کاملا براساس واقعیت نیست و تا حدودی مبتنی بر محاسباتی فرضی و احتمالی است، چرا که منبع اصلی جمع آوری اطلاعات الکسا و در واقع پشتوانه آن، نوار ابزار یا تولبار آن  (Alexa Toolbar) است که در مرورگر بازدیدکنندگان در سرتاسر دنیا نصب می شود، به طورمثال ممکن است اکثر کاربران پایگاهی بدون نصب تولبار از آن دیدن کنند و در مقابل سایتی دیگر به دلیل نوع فعالیتش بازدیدکننده های خاصی داشته باشد که اکثر آنها تولبار الکسا را نصب کرده باشند (معمولا وبسایت هایی که بازدیدکننده هایشان از تجربه کافی در فعالیت های وب برخوردارند، رتبه الکسای بهتری نسبت به سایت های دیگر ولی با بازدید مشابه دارند).
درواقع الکسا بر اساس بازدید کاربرانی که نوار ابزار الکسا را در مرورگر خود نصب کرده اند، به وب سایتها رتبه می دهد و امکان بررسی آمار و تعداد بازدید کاربرانی که این نوار ابزار را نصب نکرده اند را ندارد.
همچنین متاسفانه برخی از سایت ها با روشهای متقلبانه  ویا تبلیغات    pop up اقدام به کاهش رتبه الکسای سایت خودمی کنند.

آنچه مسلم است ، اطلاعات ارائه شده در الکسا برای رتبه بندی، ۱۰۰درصد دقیق نیست اما این آمار یکی از معتبرترین رتبه بندی ها را در دنیای مجازی به خود اختصاص داده است و اهمیتی نسبی در عرصه وب و مخصوصا تجارت الکترونیک پیدا کرده است؛ به طور مثال تبلیغ دهنده گان بیشتر تمایل دارند که با سایت های مرتبط با اهدافشان با توجه به رتبه الکسای آنها همکاری کنند، از طرفی اطلاعات سایت الکسا بعضاً در تجزیه و تحلیل بهتر و هدف گذاری مخاطبان و نیازهایشان، می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد، یا در مقایسه چند سایت مشابه از لحاظ محبوبیت، تعیین کننده باشد.

رتبه سایت بیتوته در الکسا چند است ؟

سایت بیتوته بدون حتی یک تبلیغ و به دور از هرگونه تقلب با پشتوانه سئو بسیار قوی ، کاربران زیادی را جذب نموده است . سایت بیتوته عموماً در بین 20 سایت اول ایران می باشد.

 

برای دیدن رتبه الکسا سایت بیتوته اینجا کلیک کنید.

چرا تبلیغات در سایت بیتوته به صورت دسته بندی می باشد؟

با توجه به گستردگی حیطه های موضوعی سایت بیتوته ( سایت بیتوته  بیش از 150 عنوان مجموعه متنوع دارد  ) و تعداد بسیار زیاد مقالات و همچنین میلیونها بازدید کننده، در راستای بهبود نتایج  تبلیغات ، سایت بیتوته اقدام به دسته بندی جایگاههای تبلیغاتی نموده است .
بدین صورت که شما با توجه به اهداف تبلیغاتی و جامعه هدف خود می توانید بسته مناسب را برای تبلیغات انتخاب نمایید، تا با کمترین هزینه به بیشترین جامعه هدف خود دسترسی داشته باشید.
 

کدام بسته تبلیغاتی سایت بیتوته برای تبلیغ من مناسب است ؟

 این سوالات را از خود بپرسید:
جامعه هدف من چه کسانی هستند؟
هدف تبلیغاتی من چیست ؟
جامعه هدف خود را از لحاظ جنسیت ، سن ، تحصیلات ، نوع شغل و..... مشخص کنید .
سپس براساس اهداف تبلیغاتی خود که می تواند مواردی همچون برندسازی ، معرفی یک محصول جدید ، ارتباط با مصرف کننده نهایی و.... باشد ، بسته مناسب را انتخاب نمایید.
به طور مثال اگر افراد متاهل و بویژه بانوان، جامعه هدف شما را تشکیل می دهند و هدف شما ارتباط با مصرف کننده نهایی است بسته ششم تبلیغاتی سایت بیتوته شامل بخش های زناشویی، کودکان و والدین ، اسرارخانه داری و آشپزی را انتخاب نمایید.
 

آیا تبلیغ من درجایگاه خود صد درصد نمایش است ؟

بله تبلیغ شما درجایگاه خود صد در صد نمایش است.

آیا در جایگاهی که بیش از یک بنر وجود دارد بنرمن ثابت است ؟

خیر.
بنرشما مابین بنرهای همان جایگاه به صورت چرخشی می باشد. به طور مثال اگر شما جایگاه c  را در بسته اول انتخاب نمایید  و در آن جایگاه سه بنر در حال نمایش باشند ، بنر شما به صورت رندم هر بار در جایگاه اول ، دوم و یا سوم درهمان جایگاه c   قرارخواهد گرفت .
 

آیا خدمات مشاوره تبلیغاتی سایت بیتوته رایگان است؟

 بله
شما می توانید با واحد تبلیغات سایت بیتوته تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
 

چگونه تبلیغ خود را سفارش بدهم؟

جایگاههای تبلیغاتی را بررسی نمایید و جایگاه مورد نظر خود را با توجه به اهداف تبلیغاتی و جامعه هدف خود انتخاب کنید.
سپس با شماره 34369000-031 و یا 09195342260 و یا از طریق ایمیل ads@beytoote.com  با واحد تبلیغات سایت بیتوته تماس حاصل نمایید و تبلیغ خود را سفارش دهید.